אופטיוי - משקפיים ועדשות מגע
 
 
 
 
072-3101660
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שאלות נפוצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהן עדשות מולטיפוקל?

 
 
 
 

 
בעדשות מולטיפוקל יש מספר נקודות מיקוד, מה שמאפשר ליהנות מראייה טובה במגוון רחב של טווחים – מהרחוק (נהיגה / צפייה בטלוויזיה), דרך הביניים (עבודה מול מחשב / הצצה בלוח שעוני הרכב / שימוש ב-waze) ועד לקרוב (קריאה / שימוש בטלפון הסלולרי). משקפי ראייה עם עדשות מולטיפוקל גם מסייעים בהפחתת עייפות וכאבי ראש. כמו כן, לעדשות מולטיפוקל, בניגוד לעדשות בי-פוקל, יש מראה אסתטי, אחיד וחלק.
 
 
 
 
 
 
 

אפשר להתרגל בקלות לעדשות מולטיפוקל?

 
 
 
 

 
99% מהאנשים מתרגלים בלי בעיה למולטיפוקל – כל עוד הבדיקה, ההתאמה של העדשה ללקוח והכנת המשקפיים בוצעו כהלכה. לצערנו יש בשוק הרבה עדשות מטכנולוגיות ירודות או מיושנות המוצעות במחירים מפתים, ולעדשות אלו באמת קשה להסתגל.

ברשת אופטי Opti V יש מגוון רחב של עדשות מולטיפוקל. אנחנו מתחייבים להתאים לכם את העדשות בצורה הטובה ביותר, ובכך להקל עליכם את ההסתגלות.
 
 
 
 
 
 
 

מהי עין עצלה?

 
 
 
 

 
עין עצלה לא מתפקדת כעין רגילה, למרות שהתפתחותה הפיזיולוגית נראית תקינה ללא שום סממן פתולוגי. ניתן לגלות עין עצלה באמצעות בדיקת ראייה סטנדרטית. חשוב לאבחן ולטפל בכך לפני גיל 6, ולכן מומלץ לבקר עם הילדים אצל אופטומטריסט אחת לשנה.
 
 
 
 
 
 
 

מהו רוחק ראייה (HYPEROPIA)?

 
 
 
 

 
זהו ליקוי שנוצר מ-2 סיבות: גלגל עין קצר מהממוצע או שבירת קרניים חלשה מידי בקרנית. בעקבות כך התמונה נופלת אחרי הרשתית, מה שגורם לטשטוש ראייה מקרוב ולעיתים גם מרחוק. למיקוד הראייה יש להשתמש בעדשות (+).
 
 
 
 
 
 
 

מהו קוצר ראייה (MYOPIA)?

 
 
 
 

 
ליקוי זה מתרחש כשגלגל העין ארוך מהממוצע, או כששבירת הקרניים בקרנית חזקה מידי. מסיבות אלו התמונה נופלת לפני הרשתית, מה שגורר ראייה מטושטשת מרחוק. למיקוד הראייה יש להשתמש בעדשות (-).
 
 
 
 
 
 
 

מהו צילינדר (ASTIGMATISM)?

 
 
 
 

 
כמו בקוצר ראייה / רוחק ראייה, גם פה יש 2 סיבות: כשגלגל העין הוא לא כדור אחיד וסימטרי, או כשקימור הקרנית אינו אחיד וסימטרי. בשל כך, התמונה אינה סימטרית ונוצר טשטוש / עיוות בצורת חבית. למיקוד הראייה משתמשים בעדשות צילינדר.
 
 
 
 

 
יש לכם עוד שאלות? במקום לשאול את ד"ר גוגל,
דברו עם צוות אופטי Opti V ותקבלו את כל התשובות: 072-3101660.